Farnosť Stará Bystrica oznamuje, že počas platnosti súčasných obmedzení je možné na nedeľné sväté omše aj u nás v Klubine využiť možnosť prihlasovania. Od počtu prihlásených bude závisieť počet omší.

Podľa platných obmedzení môžu byť na svätej omši v interiéri iba osoby v režime OP, to znamená očkovaní a prekonaní, v maximálnom počte 30 osôb.

Prihlásiť sa môžete na fare – mailom, sms-kou alebo telefonicky. Na webovej stránke farnosti môžete sledovať obsadenosť omší.

Farnosť Stará Bystrica ďalej odporúča aj farníkom z Klubiny používanie obecnej mobilnej aplikácie Stará Bystrica, ktorá obsahuje aj modul Farské oznamy. V tejto sekcii sú promptne zverejňované dôležité oznamy týkajúce sa celej farnosti, vrátane oznámení o pohreboch.

Aplikáciu Stará Bystrica je možné stiahnuť z Google Play alebo Apple Store a nainštalovať do mobilu.