Oznamy a dokumenty k mimoriadnym situáciám

V súvislosti so zavedením opatrení na ochranu obyvateľstva a subjektov pred šírením ochorenia COVID-19 Vám obec Klubina na tomto mieste prináša všetky dôležité informácie týkajúce sa aktuálnej situácie a zvolených postupov ochrany a prevencie. Venujte im náležitú pozornosť!

1. kolo celoplošného testovania – informácie

Vážení občania, oznamujeme Vám, že 1. kolo celoplošného testovania sa v našej obci uskutoční v sobotu  a v nedeľu, t. j od 31.10. do 1.11.2020. Ďalšie kolo sa uskutoční o týždeň počas víkendu na tom istom mieste. Odberné miesto sa bude nachádzať v priestoroch pri...

Oznam ambulancie MUDR. Emílie Čičkovej

VÁŽENÍ PACIENTI ! Zakazuje sa návšteva ambulancie MUDr. Emílie Čičkovej bez predošlého telefonického zavolania ak: 1. Ak máte niektorý z príznakov COVID-19 ako celková únava, slabosť, suchý dráždivý kašeľ, zvýšená teplota, bolesti hlavy a kĺbov, hnačka či náhla strata...

Oznam ambulancie Dr. Krchovej

Podľa usmernenia hlavného hygienika SR, Do čakárne môžu vstúpiť až po telefonickom dohovore nasledovní pacienti: -Každá osoba, ktorá má aspoň jeden z nasledujúcich príznakov: Kašeľ, horúčka, sťažené dýchanie, náhly nástup straty čuchu, chuti, alebo porucha chuti...