Oznamujeme občanom, že v obci Zborov nad Bystricou bolo zriadené mobilné odberné miesto na antigénové testovanie COVID-19 v sále Obecného úradu, ktoré bude otvorené v sobotu 06.02.2021 od 8:00 do 17:00 hod.

Toto mobilné odberné miesto na antigénové testovanie COVID-19 bolo zriadené aj pre testovanie občanov z obce Klubina

Obec Klubina pripravila možnosť „objednania” sa na testovanie v tomto mobilnom odbernom mieste.

Objednať sa môžete prostredníctvom rezervácie

– kliknite tu: On-line prihlásenie na testovanie

Potvrdenie o rezervácii Vám príde mailom. Na testovanie bude k dispozícii 5 odberných tímov, teda na jeden termín sa môže prihlásiť až 5 osôb. Prosíme občanov, ktorí sa budú objednávať na testovanie on-line, aby sa snažili dodržať termín, čím sa predíde zbytočnému zhromažďovaniu osôb. Tiež Vás prosíme, aby ste si so sebou priniesli na testovanie občiansky preukaz, nosili rúško a rukavice.

Mgr. Božena Poliačková

starosta obce